Safeworker NBR werkhandschoenen zijn A-kwaliteit werkhandschoenen met een
nitril coating op een katoenen drager. Deze gele NBR handschoenen hebben een
ventilerende rug en een comfortabele tricot boord. De nitril coating maakt deze werkhandschoenen bijzonder geschikt voor werkzaamheden in een
olieachtige omgeving. Dankzij de stevige uitvoering zijn de Safeworker NBR handschoenen breed inzetbaar binnen onder andere de
bouw, landbouw, logistiek, transport, industriële reiniging, petrochemische industrie, scheepvaart en recycling. De handschoenen voldoen aan
CE en EN 388:2016 – 4111X en zijn verkrijgbaar in de maten 7, 8, 9 en 10.
Safeworker NBR werkhandschoenen kopen?
De Safeworker NBR handschoen is een uitstekende keuze voor professionals die op zoek zijn naar een stevige nitril werkhandschoen voor olieachtige werkzaamheden. De gele nitril coating biedt een goede grip en maakt de handschoen geschikt voor verschillende professionele werkomgevingen. De katoenen drager en ventilerende rug zorgen daarnaast voor een prettig draagcomfort tijdens het werken.
Gele NBR werkhandschoen met nitril coating
De Safeworker NBR is uitgevoerd met een katoenen drager die gedeeltelijk is gedompeld in nitril. De ventilerende rug zorgt ervoor dat de hand beter kan ademen, terwijl de tricot boord de handschoen comfortabel om de pols houdt. De combinatie maakt deze werkhandschoen geschikt voor dagelijks professioneel gebruik. Naast deze NBR gecoate handschoenen van BullFlex, hebben wij ook snijbestendige Bullflex 20315 Premium Cut-Plus Werkhandschoenen in ons assortiment.
Safeworker NBR voor olieachtige werkomgevingen
De nitril coating maakt de Safeworker NBR bijzonder geschikt voor werkzaamheden waarbij met olieachtige materialen wordt gewerkt. De handschoen kan worden ingezet binnen onder andere de transport, industriële reiniging, petrochemische industrie, scheepvaart en recycling. Ook voor diverse werkzaamheden in de bouw en landbouw is deze NBR werkhandschoen geschikt.
Eigenschappen Safeworker NBR werkhandschoenen
- Safeworker NBR werkhandschoen
- A-kwaliteit nitril werkhandschoen
- Gele kleur
- Katoenen drager, gedompeld in nitril
- Ventilerende rug voor extra draagcomfort
- Voorzien van een comfortabele tricot boord
- Ideaal voor werkzaamheden in een olieachtige omgeving
- Geschikt voor bouw, agricultuur en landbouw, logistiek en transport
- Ook geschikt voor industriële reiniging, petrochemische industrie, scheepvaart en recycling
- Maten: 7, 8, 9 en 10
- CE-gecertificeerd
- Conform EN 388:2016 – 4111X
- Verpakking: 12 paar
- Doos: 144 paar
De Safeworker NBR werkhandschoenen zijn een praktische keuze voor professionals die op zoek zijn naar een gele nitril handschoen voor olieachtige werkomgevingen. Dankzij de katoenen drager, ventilerende rug en tricot boord bieden deze handschoenen een goede combinatie van bescherming, grip en draagcomfort.